Busy Polska Dania

Bus do Danii - Twoja podróż na Północ

Podróżowanie mamy we krwi - zawsze znajdzie się jakiś powód wyjazdu. Poszukiwanie zatrudnienia, nauka, zwiedzanie czy wizyta u krewnych lub znajomych.... Jest mnóstwo powodów, by skorzystać z usług firmy oferującej przewóz busami. Na przykład z Polski do Danii - ten niewielki kraj może zachęcić do podroży w każdym z wymienionych celów. Choćby ze względu na stosunkowo niewielką odległość od północnych i zachodnich województw naszego kraju: zachodniopomorskiego, pomorskiego czy wielkopolskiego. Wciąż atrakcyjne oferty zatrudnienia sprawiają, że przewozy do Danii wciąż znajdują swoich amatorów. Tym bardziej że w ostatnich latach zmniejszył się odsetek osób, które decydują się na osiedlenie nad duńskimi cieśninami. Bliskość tego skandynawskiego kraju powoduje, że na trasie Polska ‒ Dania i w odwrotnym kierunku mnóstwo osób dojeżdża o pracy sezonowej lub okresowej. Droga przez północne Niemcy lub bałtyckie promy pełne są nowoczesnych pojazdów przystosowanych do przewozu osób z polskimi numerami rejestracyjnymi. Wiele busów do tego państwa obsługują operatorzy, którzy specjalizują się tylko w tym kierunku. Portal Polskie Przewozy oferuje usługę wyszukiwania połączeń do Danii lub z tego kraju. Są wśród nich znani i poszukiwani przewoźnicy, jak firma Duńczyk (busy z jej logo docierają z Danii do najdalszych zakątków kraju) czy Polonia DK. Transport do Danii często odbywa się w formacie przewozu spod wskazanego adresu pod inny adres w docelowej lokalizacji. W Polsce busy docierają do wszystkich województw, w Danii zarówno na Półwysep Jutlandzki, jak i na wyspy: większe - Zelandię i Fionię - oraz mniejsze - Lolland, Falster i Mon. Doświadczeni kierowcy z licencją, komfortowa flota i coraz bardziej konkurencyjne ceny zachęcają do wyjazdu nad Bełt czy Skaggerak w celach zarobkowych, rodzinnych, turystycznych czy towarzyskich.

Dostępne busy Polska - Dania

Kormoran Bus
Belgia, Dania, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
zabieram zwierzęta
dla niepełnosprawnych
ZADZWOŃ: +48 500 510 004
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd

Busy Polska Dania z wybranych województw

Popularne kierunki z Polski do Danii

Jesteś przewoźnikiem? Chcesz aby Twoja firma wyświetlała się w naszej bazie?
Dołącz do nas

Dlaczego my?

Przewozy Polska ‒ Dania. Po co jeździmy nad Kattegat i Sund

Wielu rodaków z różnych stron codziennie wybiera kierunek Polska ‒ Dania. W ofertach przedstawianych przez agencje pracy dominuje praca na parę tygodni z opcją przedłużenia. Coraz rzadziej wyjazdy do Danii kojarzą się z emigracją lub dłuższym pobytem. Z jednej strony tydzień pracy w Danii wynosi 37 godzin, a opinie o wysokiej kulturze pracy w Skandynawii potwierdzają się na każdym kroku. Z drugiej – koszty życia są tam dość wysokie, a do Szczecina bliżej jest z Kopenhagi niż z Warszawy – można ten odcinek przebyć w 6 godzin. Poza tym wciąż w rozliczeniu Årsopgørelse (odpowiednik naszego PIT-u) pracowników spoza kraju obowiązuje odliczenie kosztów transportu, a także kwot wydanych na zakwaterowanie i wyżywienie. Nic dziwnego, że busy do Danii kursują ze wzmożoną częstotliwością – pracodawcy z Danii cenią sobie pracowników znad Wisły. Wśród branż zatrudniających naszych rodaków czołowe miejsce zajmuje branża logistyczna (pakowanie, sortowanie, transport), w której przeciętna stawka może wynieść nawet 70 zł za godzinę. Na jeszcze lepsze warunki mogą liczyć osoby ze znajomością języka duńskiego. Dania to kraj pełen urokliwych widoków, które warto zobaczyć w wolnej chwili. Dotyczy to także położonej nad morzem Kopenhagi, którą z Warszawą łączy symbol miasta – syrenka. Na ulicach zaskakuje widok stojących bez zabezpieczenia rowerów, których jest więcej niż mieszkańców stolicy. Drugim ważnym dla turystów miejsce w Danii jest Billund – stolica klocków Lego i słynnego na cały świat Legolandu. Powszechnym widokiem w całym kraju są mieszkania z przestronnymi oknami, za to bez firan i żaluzji – Duńczycy cenią sobie szczerość, prostotę i jasne sytuacje (ich kraj zajmuje pierwszą lokatę ex aequo z Nową Zelandią na liście miejsc wolnych od korupcji), jednak nie wypada ostentacyjnie wpatrywać się we wnętrza mieszkań. Niestety – czołówkę w innym rankingu przynoszą im wysokie 43 proc. podatki.

Podróż busem do Danii. Wysoki standard i opcje ekonomiczne do wyboru

Niedrogi bus do Danii obniża koszty dotarcia do pracy lub na wypoczynek. Na portalu Polskie przewozy udostępniamy bogatą ofertę najlepszych firm transportowych. Busy Polska ‒ Dania z ich rozkładu jazdy nie zapewniają komfort i docierają zgodnie z planem podróży do dowolnego celu. Liczne kursy na tej trasie powodują, że każdy bus do Danii generuje coraz korzystniejszą dla pasażerów kalkulację kosztów przewozów. Wiele połączeń w formule door to door oraz tradycyjnym formacie przystankowym w jednym miejscu pozwala na wybranie odpowiedniej dla siebie opcji z uwzględnieniem korzystnego terminu i ceny. Konkurujący operatorzy starają się zdobywać stałych klientów, dlatego stale unowocześniają swój tabor i szukają sposobów, by busy z Danii do Polski zapewniały przewóz osób na najwyższym poziomie.

Obrazek przedstawiający Danię wieczorem
Panorama jednego z miast w Danii

Busy Dania ‒ Polska. Duży wybór dobrych cen i połączeń

Cotygodniowe przeglądy techniczne, jakim podlega dziś bus (Dania nie jest wyjątkiem od tej reguły) czyszczenie klimatyzacji, powiększona przestrzeń w kabinie pasażerskiej, duży luk bagażowy to obecnie standard o parametrach klasy Premium. Przewozy do Danii cechuje duża częstotliwość, więc istnieją duże szanse, że przy telefonicznej rezerwacji miejsca otrzymasz satysfakcjonującą propozycję ceny. Dlaczego firmy przewozowe czy nasz portal nie zamieszczają cennika? Większość przewozów Dania Polska realizuje się, dowożąc klientów pod wskazany adres w kraju docelowym. Najczęściej również bus do Danii przyjeżdża do miejsca zamieszkania lub pobytu na początku podróży. Każda trasa wymaga osobnej kalkulacji usług, jednak komfort jazdy i gwarancja dotarcia na czas sprawią, że twój bus do Danii okaże się niezastąpionym środkiem podróży. Wybierz bezpieczeństwo i komfortowe usługi, świadczone przez kierowców z doświadczeniem w międzynarodowych kursach..

Z Danii do Polski i z powrotem. Dlaczego wybieramy przejazdy busami?

W 2017 roku w Danii zarejestrowano ponad 25 tys. pracowników z Polski. Większość z nich dojeżdża na kilkutygodniowe turnusy. Atutem takieg rozwiązania jest odległość. Czy wiesz, że ze Świnoujścia na wyspie Uznam do Gedser na wyspie Falster jest zaledwie 167 km? Oczywiście bus do Danii musi pokonać dłuższą trasę, gdyż jest to odległość w linii prostej. Przeciętna trasa wynosi około 400-500 km, które bus do Danii pokonuje w około sześć godzin. Komfortowy przewóz osób, duży wybór połączeń i dobry czas podróży to najważniejsze atuty przewozów do Danii znalezionych na naszym portalu.

Busy z Polski do Danii i w powrotnym kierunku, obsługiwane przez przewoźników z doświadczeniem na tej trasie, to bezkonkurencyjna forma transportu. Jeśli chcesz niedrogo i bezpiecznie dojechać do Roskilde, Odensee czy Aarhus, zapraszamy na stronę Polskie Przewozy. W imieniu operatorów zapewniamy wygodę i oferujemy sprawny przejazd trasy u każdego operatora wysyłającego bus do Danii. Nasze pojazdy oprócz osób zawiozą do kraju Hamleta również paczki i przesyłki.

 

Widoki wybrzeża w Danii

Ostatnio na blogu

Praca w Danii. Dlaczego i jak warto się tam wybrać?
2020-09-30
Interesuje Cię praca w Danii? W tym skandynawskim kraju co […]
CZYTAJ WIĘCEJ
Bus do Danii. Wybierz się taniej i wygodniej w kierunku północno-zachodnim
2020-06-03
Bus do Danii. Wybierz się taniej i wygodniej w kierunku […]
CZYTAJ WIĘCEJ
busy do Danii
Malowniczy kraj na wyciągnięcie ręki
2020-05-30
Malowniczy kraj na wyciągnięcie ręki Dania stała się atrakcyjnym kierunkiem […]
CZYTAJ WIĘCEJ

Wszyscy przewoznicy w jednym miejscu

Sprawdź już teraz wolne miejsca

Wyszukaj busa