Busy Polska Belgia

Wyjątkowa podróż na trasie Polska ‒ Belgia

Jeździmy z granicę w wielu kierunkach, ale ten jest szczególny ze względu na wyjątkowe położenie tego. Bilskie sąsiedztwo Holandii i stolica kraju, która jednocześnie jest siedzibą władz Unii Europejskiej to czynnik, który przyciąga pracowników, studentów czy globtroterów. Busy do Belgii codziennie przemierzają trasy znad Wisły i Warty, wioząc ludzi zamierzających skorzystać tego, co oferuje gościnny kraj czekolady. Busy Polska ‒ Belgia kursują bardzo często, choć z Warszawy do Brukseli trzeba pokonać 1302 km. Mimo tego liczne oferty pracy sprawiają, że obok Holandii czy Niemiec to najczęstszy wybór klientów, których na pokłady busów zabierają przewoźnicy do Belgii. Nie tylko atrakcje turystyczne czy instytucje unijne są atutem tego kraju - przewozy do Belgii busami pokazują, jak ważny jest to miejsce na mapie wyborów osób poszukujących w Europie atrakcyjnego zatrudnienia na kilka tygodni. Oferta portalu Polskie Przewozy to prawdziwe centrum usług transportowych dla podróżujących z Polski do Belgii i w przeciwnym kierunku. Niezależnie, czy jedziesz do Belgii, Holandii czy wysiadasz nieco wcześniej na terenie Niemiec, flota busów zaopatrzonych w komfortowe fotele i liczne połączenia do wyboru sprawią, że dotrzesz do celu Twojej podróży na czas i zaskakująco korzystnej cenie. Doświadczeni kierowcy dowiozą Cię nawet pod wskazany adres, jeśli zaakceptujesz opcję "wybierz" przy ofercie w formule door to door. Bruksela, Charleroi, Brugia i wiele innych belgijskich miast we Flandrii i w Walonii - codziennie dziesiątki pasażerów znajdują swój bus Belgia ‒ Polska lub opcję jazdy w przeciwnym kierunku.

Dostępne busy Polska - Belgia

PrimaBus24
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
ZADZWOŃ: +48 882 013 997
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
WtPtSo
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
ŚrSoNd
poEuropie.pl
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
ZADZWOŃ: +48 666 66 10 20
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
RKTRANS Krzysztof Rosiński
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
ZADZWOŃ: +48 667 006 230
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
Lewandowski Transport & Spedycja
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
ZADZWOŃ: +48 730 997 323
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
Kormoran Bus
Belgia, Dania, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
zabieram zwierzęta
dla niepełnosprawnych
ZADZWOŃ: +48 500 510 004
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
Tomiline
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
zabieram zwierzęta
ZADZWOŃ: +48 531 982 982
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
WtCzPtSo
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
ŚrPtSoNd

Busy Polska Belgia z wybranych województw

Sprawdź do jakich miast najczęściej wyjeżdżają busy do Belgii

Jesteś przewoźnikiem? Chcesz aby Twoja firma wyświetlała się w naszej bazie?
Dołącz do nas

Dlaczego my?

Podróż w ciekawym kierunku. Transport z Polski do Belgii dla ciekawych świata i poszukujących pracy

Rewelacyjne opcje podróży z Polski do Belgii, sprawiają, że w pojazdy namierzone na portalu Polskie Przewozy wsiadają setki osób pragnących dotrzeć busem do celu. W Belgii, Holandii jak grzyby po deszczu powstają agencje zatrudnienia z obsługą w języku polskim, które organizują chętnym do pracy w licznych branżach pobyt z wariantami noclegu, wyżywienia i transportu na miejscu. Polskojęzyczny opiekun pomoże nawet załatwić formalności w miejscowym urzędzie, dlatego wielu Polaków decyduje się spędzić kilka tygodni w okolicach Antwerpii, Kortrijk czy Namur z powodu zarobków w półtora- do trzykrotnej wysokości w porównaniu z polskimi pensjami. Belgia staje się kierunkiem szczególnie atrakcyjnym dla pań, ponieważ notuje się u najmniejsze różnice między dochodami kobiet i mężczyzn w całej Europie. Popularne wybory płci pięknej to sezonowa praca w ogrodnictwie, opieka nad seniorami czy praca na liniach produkcyjnych lub w centrach wysyłkowych. Panowie również zatrudniają się w logistyce, gdzie przydatną umiejętnością okazuje się obsługa wózków widłowych. Poza tym z otwartymi ramionami witają naszych rodaków usługi remontowo-budowlane oraz instalacyjne. Busy z Belgii do Polski i w odwrotnym kierunku częściej niż inne wożą małżeństwa i pary – dla nich to państwo przygotowuje najwięcej ciekawych ofert.

Codziennie w dobrym towarzystwie – najlepsze na rynku busy do Belgii

Przewoźnicy, z którymi współpracujemy, stale podnoszą standard swoich usług. Busy do Belgii, które można znaleźć na stronach Polskich Przewozów, gwarantują przyjemną, niczym niezakłóconą podróż w komfortowej przestrzeni pasażerskiej. Większość z nich zasługuje na określenie transport Premium. Przyczynia się do tego duża konkurencja na rynku przewozowym. Operatorzy kursów dbają o unowocześnianie floty, dlatego możesz być pewien, że formacie usług „z adresu pod adres” przyjedzie po ciebie nowoczesny, dobrze wyposażony i skonfigurowany bus. Nie zabraknie w nim miejsca na nogi, wi-fi i możliwości podłączenia ładowarki. O porządek, komfort i punktualność podróży zadbają doświadczeni kierowcy. Nasze busy Belgia Polska regularnie przechodzą przeglądy techniczne, drobiazgową kosmetykę i czyszczenie klimatyzacji. Możesz być pewien, że twój bus będzie miał pojemny luk bagażowy, wytłumienie kabiny i odtwarzacz wideo. W takich warunkach około 1000 km odległości, którą muszą pokonać busy do Belgii, upłynie bardzo szybko, a długa droga nawet w upalne dni może wydać się dobrym sposobem na spędzenie kilkunastu najbliższych godzin.

Obrazek przedstawiający budynki w Belgii
Obrazek przedstawiający Belgię nocą

Twój bus do Belgii. Cena też Cię mile zaskoczy

Jak kształtują się ceny przejazdów do Belgii i z powrotem? Decydują o tym pasażerowie – jeśli wybiorą podróż z Polski lub Belgii busem, zwiększy się ilość kursów, co z kolei zawsze wpływa na obniżoną kalkulację usług. By dowiedzieć się o cenę i zarezerwować swoje miejsce w wygodnym busie, zadzwoń pod numer podany w ofercie. Zwłaszcza w przypadku kursu door to door obliczenie ceny biletu jest zawsze kwestią indywidualną. Z całą pewnością będą to korzystne stawki, szczególnie w odniesieniu do standardu usługi. Możesz liczyć również na urozmaicone kierunki podróży do Belgii. Oferty w PP odnoszą się do mnóstwa lokalizacji w docelowym kraju. Przewozy do Belgii realizujemy do wszystkich prowincji zarówno we Flandrii, jak i w Walonii. W naszym rozkładzie znajdują się Brabancja, Namur, Limburgia, Antwerpia i siedem pozostałych prowincji belgijskich, nie wyłączając Regionu Stołecznego Brukseli. Dotrzesz do nich z każdego polskiego województwa, nawet jeśli trasa do pokonania liczy więcej niż 1000 km. Na naszych stronach znajdziesz busy wyruszające codziennie, o różnych porach dnia. Każdy przejazd jest do Twojej dyspozycji – wybierz bus do Belgii dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Busy Belgia ‒ Polska. Zorganizuj swoją podróż w najlepszym wydaniu

Przewozy z Polski do Belgii realizowane przez doświadczonych operatorów przy pomocy coraz bardziej komfortowych pojazdów to znakomita alternatywa dla innych form transportu. Obsługiwane przez ekipę kierowców z umiejętnością dostosowania tempa do warunków na drodze, doskonale znających trasy gwarantują bezproblemowe dotarcie na czas do celu w obu państwach. Większość z nich umożliwia wybranie opcji startu spod własnych drzwi do podanego adresu w Belgii, co znacznie ułatwia podróż, zwłaszcza gdy pokonujemy tę drogę pierwszy raz. Niezależnie, czy wybierasz się do kraju czekolady, czy wracasz do Polski, zadzwoń i skorzystaj z naszej bogatej oferty przewozu osób. 

Belgia dostarcza wielu powodów, by wsiąść do wygodnego busa i pokonać od 700 do 1700 km w komfortowych warunkach. Niezależnie, czy wyruszasz do nowej pracy przy obsłudze załadunku, czy masz ochotę skosztować słynnych belgijskich frytek z majonezem, wybierz najbardziej niezawodny środek transportu w bardzo dobrej cenie. W dniu, który wpiszesz do naszej wyszukiwarki, znajdziesz kilka połączeń busami o różnych porach dnia – do Ciebie należy szybki wybór i rezerwacja przez telefon. Załatwione? Możesz już zacząć się pakować…

 

Obrazek przedstawiający drogę wśród pól w Belgii

Ostatnio na blogu

Belgia – praca dla ceniących bezpieczeństwo podczas wyjazdu
2020-09-25
Jeśli zastanawiasz się nad pracą sezonową za granicą, zarobki w […]
CZYTAJ WIĘCEJ
Niedrogie i niezawodne busy do Belgii
2020-06-04
Niedrogie i niezawodne busy do Belgii Centralne położenie Belgii w […]
CZYTAJ WIĘCEJ
busy do Belgii
Busy do Belgii. Niezastąpiony środek transportu
2020-06-01
Busy do Belgii. Niezastąpiony środek transportu Belgię znamy dziś przede […]
CZYTAJ WIĘCEJ

Wszyscy przewoznicy w jednym miejscu

Sprawdź już teraz wolne miejsca

Wyszukaj busa