Busy do Holandii

Cena niska, komfort wręcz przeciwnie

Zawsze znajdzie się okazja, by wyjechać za granicę, choć cel podróży bywa różny - w odwiedziny do krewnych, na studia, w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert pracy. Praca w Holandii i innych krajach Europy nie traci na popularności. Ze względu na swobodę przejazdu po prawie całym kontynencie podejmujemy zatrudnienie w wielu miejscach. Jednak realizowane codziennie przewozy Polska ‒ Holandia nie pozostawiają wątpliwości - kraj tulipanów to jeden z najbardziej atrakcyjnych kierunków wybieranych przez Polaków. Jednocześnie busy do Holandii z Polski i z powrotem kursują znacznie częściej, ponieważ zmienia się model zarobkowania. Coraz rzadziej przenosimy się do Holandii czy Belgii na stałe, za to częściej przemieszczamy się busem do Holandii do pracy okresowej lub sezonowej. Busy Polska ‒ Holandia wożą także pasażerów, którzy odwiedzają oba kraje w celach turystycznych.Jesteśmy w samym centrum tego ruchu. Busy do Holandii z oferty Polskich Przewozów każdego dnia zapewniają komfortową i szybką podróż wyjeżdżającym na kolejny kontrakt lub turnus, niezależnie od tego, czy celem podróży jest duże miasto, jak Amsterdam czy Rotterdam, czy mniejszy ośrodek, np. Maastricht czy Zwolle. W podobnym formacie oferujemy transport z Holandii do Polski. Obsługujemy trasy do wszystkich województw, zapewniając bezpieczeństwo, komfort i dojazd pod wskazany adres. Doświadczeni kierowcy, wyłącznie sprawdzone i komfortowe samochody oraz dobra cena to powody, dla których przewozy z Holandii do Polski i w kierunku odwrotnym świadczone w systemie door to door oraz formacie przystankowym cieszą się powodzeniem wśród licznych podróżujących.

Dostępne busy Polska - Busy do Holandii

PrimaBus24
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
ZADZWOŃ: +48 882 013 997
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
WtPtSo
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
ŚrSoNd
poEuropie.pl
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
ZADZWOŃ: +48 666 66 10 20
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
RKTRANS Krzysztof Rosiński
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
ZADZWOŃ: +48 667 006 230
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
Lewandowski Transport & Spedycja
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
ZADZWOŃ: +48 730 997 323
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
Kormoran Bus
Belgia, Dania, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
zabieram zwierzęta
dla niepełnosprawnych
ZADZWOŃ: +48 500 510 004
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
Tomiline
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
zabieram zwierzęta
ZADZWOŃ: +48 531 982 982
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
WtCzPtSo
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
ŚrPtSoNd

Busy do Holandii z wybranych województw

Najczęściej wybierane połączenia z Polski do Holandii

Jesteś przewoźnikiem? Chcesz aby Twoja firma wyświetlała się w naszej bazie?
Dołącz do nas

Dlaczego my?

Przewóz osób Polska ‒ Holandia. Ciekawe i praktyczne strony kraju tulipanów

Wielu Polaków z różnych stron kraju codziennie przemierza trasę Polska ‒ Holandia. Wystarczy przejrzeć strony agencji zatrudnienia, by zorientować się, że większość ofert to propozycje pracy na kilka tygodni z opcją przedłużenia. Coraz rzadziej wyjazdy do Holandii oznaczają dłuższy pobyt lub zamieszkanie w tym kraju na stałe. Co ciekawe, jeśli w okresie 36 tygodni (ok 9 miesięcy) przepracujemy minimum 26 tygodni, po utracie zatrudnienia należy się nam zasiłek dla bezrobotnych. Będzie o to trudno, bo codziennie pojawia się kilka nowych ofert z agencji HR. Kiedy i do jakiej pracy najczęściej się wybieramy? Nadejście wiosny oznacza to, że wzrasta zapotrzebowanie na przewóz osób. Busy do Holandii kursują wówczas ze zdwojoną częstotliwością, a producenci żywności i hodowcy kwiatów czekają na pracowników z Polski do robót sezonowych, związanych z pielęgnacją oraz zbiorem owoców i warzyw. Przewóz osób do Holandii wiąże się również z miejscami pracy w w przemyśle i logistyce. Wysyłka i międzynarodowy transport (Holandia przoduje w towarowej spedycji) zapewnia opłacalne zatrudnienie przy pakowaniu i przygotowywaniu towarów.

W wolnym czasie można rozejrzeć się wokół i zobaczyć naprawdę ciekawy kraj. W niektórych regionach Holandii pejzaż zdominowany jest przez wiatraki. Mało kto wie, że zadomowiły się tutaj nie z powodu produkcji mąki, ale dla osuszania polderów – podmokłych terenów pod przyszłe uprawy. Jeden z nich, Droogmakerij de Beemster, został wpisany na listę UNESCO. 6595 – tyle kilometrów łącznie liczy sobie sieć kanałów. Ulubioną zimową rozrywką Holendrów są łyżwy na zamarzniętych akwenach, a zwycięzca 200 km Wyścigu Jedenastu Miast staje się bohaterem narodowym. To zarówno duże miasta tętniące życiem, jak i niewielkie urokliwe miejscowości – warto je odwiedzić, sprawdzając busy do Holandii oferowane za pośrednictwem Polskich Przewozów.

Busy do Holandii. Cena w naszej ofercie mile Cię zaskoczy

Tanie busy do Holandii pozwalają obniżyć koszty wyjazdu i pozostawić więcej zarobku w portfelach. Podajemy ofertę sprawdzonych firm transportowych, które nie oszczędzają na komforcie pasażerów! Sprawdź wszystkie oferty, jakie na interesującej Cię trasie oferują przewożnicy. Polska ‒ Holandia to wiele wariantów tras z dojazdem w formule door to door i według przystanków. W pierwszym przypadku oznacza to, że busy do Polski z Holandii odbiorą pasażera we wskazanym miejscu i dowiozą pod dowolny adres w kraju, niezależnie do jakiego zmierzasz województwa. Atrakcyjne ceny na każdy bus do Holandii w Polskich Przewozach biorą się z licznych rezerwacji i gęstej siatki połączeń. Dokładamy starań, by organizacja połączeń nie wiązała się ponoszeniem niepotrzebnych kosztów przez naszych klientów. Dzięki temu za pośrednictwem naszego portalu możesz znaleźć w dogodnym dla Ciebie terminie naprawdę tani bus. Holandia leży niespełna 1000 km od naszych zachodnich województw, więc odjeżdżające codziennie pojazdy z kompletem osób do wspólnego celu podróży gwarantują korzystną kalkulację.

Obrazek przedstawiający wiatraki w Holandii
Widok drogi w Holandii

Znajdź swój bus do Holandii w najlepszym terminie

Organizujemy przewozy z klasą – nasze busy z Holandii do Polski to okazja do pokonania długiej trasy w komfortowych warunkach. Każdy nasz kurs Holandia ‒ Polska gwarantuje ponadstandardową przestrzeń na nogi, wygodne fotele i sprawną klimatyzację. Oferta na przewozy Holandia ‒ Polska dotyczy wyłącznie sprawdzonych operatorów z długoletnim doświadczeniem na rynku. Wszystkie pojazdy przechodzą regularne przeglądy i serwisowanie, dlatego kierowcy mogą skupić się na pokonywaniu trasy, by pasażerowie mogli w jak najlepszej kondycji dotrzeć pod wskazany adres w Holandii lub w Polsce. Kierunki podróży dotyczą rozmaitych lokalizacji w kraju docelowym. Przewozy do Holandii realizujemy z uwzględnieniem wszystkich prowincji – w naszym zasięgu są zarówno Brabancja Północna i Fryzja, jak i Geldria, leżąca na południu Limburgia czy prowincja Utrecht. W odwrotną stronę możesz dojechać do każdego z 16 województw Polski.

Czy zdążysz na czas? Z Polski do Holandii busy Polskich Przewozów odjeżdżają w porach dogodnych dla wszystkich naszych pasażerów. Bogata oferta usług transportowych gwarantuje zamówienie przez telefon kursu w opcji door to door lub z podanego przystanku, jeśli akurat taką ofertę zaproponował przewoźnik. Polska ‒ Holandia to często obsługiwany kierunek jazdy. Wystarczy zaznaczyć w wyszukiwaniu, w jakim terminie i o jakiej porze interesują Cię busy do Holandii. Wieczorem, w godzinach porannych, po południu – wielki wybór operatorów tras sprawi, że bez problemu znajdziesz odpowiedniego busa.

Przejazdy Polska ‒ Holandia. Dlaczego warto wybrać podróżowanie busami?

Busy z Polski do Holandii i w powrotnym kierunku, obsługiwane przez przewoźników z doświadczeniem na tej trasie, to bezkonkurencyjna forma transportu. W drodze do Holandii busy prowadzą wyłącznie sprawdzeni kierowcy ze znajomością tras i dojazdów do celu na terenie obu krajów. Rekomendowane przez Polskie Przewozy busy Holandia ‒ Polska w większości dowożą pasażerów pod wskazany adres w ramach usługi door to door, dlatego nie musisz martwić się o dalszy przejazd, zwłaszcza gdy udajesz się po raz pierwszy do tego kraju. Wykorzystaj nasze błyskawiczne wyszukiwanie i zadzwoń pod wskazany numer, by zarezerwować miejsce w busie obsługującym transport do wybranego miejsca w Holandii lub w Polsce.

Niezależnie od powodów warto dotrzeć do każdego z holenderskich regionów. W przypadku Holandii busy pozostają najbardziej niezawodnym środkiem transportu. Nasze strony codziennie pomagają odnajdywać połączenia do miasta, które chcesz odwiedzić – kwestia rezerwacji odpowiedniego busa i komfortu jazdy nie musi dłużej zaprzątać Twojej głowy.

Obrazek przedstawiający Amsterdam w nocy

Ostatnio na blogu

Wszyscy przewoznicy w jednym miejscu

Sprawdź już teraz wolne miejsca

Wyszukaj busa