Busy do Holandii Kraków

Zarezerwowanie miejsca jest możliwe z zaledwie 48-godzinnym wyprzedzeniem, a poza sezonem nawet tego samego dnia. To optymalny sposób przejazdu, bez względu na to, po co jedziesz z MIASTA do Holandii. Nie zapominaj, że przewoźnicy stopniowo wymieniają i unowocześniają tabor, tak aby sprostać rosnącej konkurencji na rynku. W kabinie pasażerskiej odkryjesz nieoczekiwanie dużo przestrzeni, wygodniejsze niż zazwyczaj siedzenia i ładowarkę do smartfona czy tabletu przy każdym stanowisku.

Dostępne busy Kraków - Busy do Holandii

poEuropie.pl
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
ZADZWOŃ: +48 666 66 10 20
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
Jesteś przewoźnikiem? Chcesz aby Twoja firma wyświetlała się w naszej bazie?
Dołącz do nas

Inne połączenia z Kraków

Stolica Małopolski to miejsce, do którego przybywają tysiące turystów z całego świata. Magia Wawelu, Sukiennic, ulic Starego Miasta wciąż działa, ale w drugą stronę również ruszają w podróż wygodne busy do Holandii z Krakowa, przewożąc w odwrotnym kierunku licznych pasażerów, zmierzających przeważnie do sezonowej lub stałej pracy w ojczyźnie Rembrandta. Zanim podejmiesz decyzję o podobnym wyjeździe, sprawdź, czym powinien cechować się Twój bus do Holandii. Dlaczego powinieneś wybrać ten środek transportu?

Komfortowe przewozy do Niemiec z Krakowa – Twoja podróż na zachód w dobrym samopoczuciu

Wszystkie odległości z Krakowa do Holandii mieszczą się w przedziale od 1068 do 1344 km. Wymaga to od 10 do 14 godzin spędzonych w busie, ale wbrew pozorom nie musi być to wcale męczące doświadczenie. Autokary ze względu na większą ilość pasażerów i częstsze postoje jadą jeszcze dłużej, a czas na przelot liczony od momentu wyjazdu z domu na lotnisko do transferu z następnego portu do miejsca docelowego wcale nie będzie krótszy. Za to komfortowo wyposażone, czyste i porządnie klimatyzowane busy przywiozą na miejsce wypoczętych pasażerów.

Busy Kraków - Busy do Holandii do wybranych miast

Ostatnio na blogu

Wszyscy przewoznicy w jednym miejscu

Sprawdź już teraz wolne miejsca

Wyszukaj busa