Busy do Holandii Wrocław

Zarezerwowanie biletu to kwestia telefonu tylko z 48-godzinnym zapasem, a poza sezonem nawet tego samego dnia. Z Wrocławia do Holandii przejazd wygodnym pojazdem okaże się naprawdę przyjemny i bez większego przemęczenia. Dbałość o samopoczucie podróżujących i wysoki poziom wyposażenia samochodu muszą być obecnie koniecznością w ofercie właścicieli firm przewozowych. Da się tu odkryć nieoczekiwanie sporą ilość powierzchni przed drugim siedzeniem, wytłumiona kabina dla podróżnych, a także sprawna klimatyzacja latem oraz przytulne ogrzewanie zimą.

Dostępne busy Busy Wrocław Holandia - Busy do Holandii

poEuropie.pl
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
ZADZWOŃ: +48 666 66 10 20
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
RKTRANS Krzysztof Rosiński
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
ZADZWOŃ: +48 667 006 230
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
Kormoran Bus
Belgia, Dania, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
zabieram zwierzęta
dla niepełnosprawnych
ZADZWOŃ: +48 500 510 004
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
Jesteś przewoźnikiem? Chcesz aby Twoja firma wyświetlała się w naszej bazie?
Dołącz do nas

Inne połączenia z Busy Wrocław Holandia

Z Wrocławia do Leeuwarden w Królestwie Niderlandów jest dokładnie 936 km. Co łączy te miasta? Oba noszą zaszczytne miano Europejskiej Stolicy Kultury. Stolica Fryzji pełniła tę funkcję w 2018 roku, Wrocław zaledwie dwa lata wcześniej. Dziś do Holandii z Wrocławia wyjeżdżają busy z pasażerami, którzy zmierzają do Fryzji i ośmiu pozostałych prowincji holenderskich. To znakomity sposób, by dotrzeć tam w komfortowych warunkach, wprost pod wskazany adres – bez wydłużających się postojów i poszukiwań dojazdu od przystanku do miejsca przeznaczenia.

Busy do Holandii z Wrocławia – niezawodne i wygodne środki transportu na dłuższych trasach

Nie są już rzadkością specjalne fotele z większą ilością przestrzeni na nogi, stanowiska z udogodnieniami czy specjalna wykładzina do tłumienia drgań i dźwięków. Mieszkańcy Dolnego Śląska poszukują połączeń z Holandią, zwłaszcza gdy chcą tam podjąć pracę zarobkową. Dzięki temu przewoźnicy obsługujący busy do Holandii z Wrocławia stale podnoszą jakość przewozów, inwestując w nowy tabor i dodatkowe wyposażenie w kabinie pasażerskiej. 

Busy Busy Wrocław Holandia - Busy do Holandii do wybranych miast

Ostatnio na blogu

Wszyscy przewoznicy w jednym miejscu

Sprawdź już teraz wolne miejsca

Wyszukaj busa