Busy do Holandii Szczecin

Na iPrzewozach odkryjesz nieocenioną pomoc, dzięki której będziesz mógł omówić detale swojego przejazdu z właścicielem wygodnego pojazdu na odcinku Szczecin-Holandia. Należy dowiedzieć się, czy istnieje możliwość skorzystania z opcji d2d, co oznacza przejazd spod adresu w Polsce pod kolejny przystanek na odcinku Szczecin-Holandia. W zależności od długości trasy łącznie z dotarciem do wskazanego miejsca zapłacisz relatywnie niedrogo, tym bardziej w stosunku do wygód i komfortu podróży. Zapytaj organizatora kursu o warunki transportu do wybranego kraju z Twojej miejscowości.

Dostępne busy Szczecin - Busy do Holandii

Lewandowski Transport & Spedycja
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
ZADZWOŃ: +48 730 997 323
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
Kormoran Bus
Belgia, Dania, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
zabieram zwierzęta
dla niepełnosprawnych
ZADZWOŃ: +48 500 510 004
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
Jesteś przewoźnikiem? Chcesz aby Twoja firma wyświetlała się w naszej bazie?
Dołącz do nas

Inne połączenia z Szczecin

Szczecin i liczne miasta w Holandii wiele łączy. Najważniejsze podobieństwo to położenie w głębi lądu z dostępem do morza. Odległość znad Jeziora Dąbie to terytorium Królestwa Niderlandów zamyka się w przedziale 649-871 km. Wielu mieszkańców Szczecina korzysta z okazji sezonowego i stałego wyjazdu do Holandii do pracy. W grę wchodzą nie tylko wyższe stawki, ale uchodzący za bezpieczny system dystrybucji pracy, który ogranicza możliwości oszustwa. Tym bardziej 

Busy do Holandii ze Szczecina – niezastąpione pojazdy do przewozów zagranicznych

Dzięki kierowcom z doświadczeniem na międzynarodowych trasach i dobrze doposażonym pojazdom masz ogromną szansę, by dotrzeć na miejsce bez przemęczenia, za to w relatywnie najkorzystniejszej cenie. Busy wyposażone w komfortowe siedzenia i zwiększone miejsce na nogi w kabinie pasażerskiej, przynoszą w rezultacie podróż do Holandii ze Szczecina z dużą dawką optymizmu. Dzięki specjalnej usłudze door to door będzie można dodatkowo skorzystać z podwiezienia pod wskazany adres w danej holenderskiej prowincji.

Ostatnio na blogu

Wszyscy przewoznicy w jednym miejscu

Sprawdź już teraz wolne miejsca

Wyszukaj busa