Busy do Szwajcarii

Przewóz osób Polska ‒ Szwajcaria

Drogę do Szwajcarii z Polski co roku pokonuje coraz więcej osób, chociaż z większości polskich województw w grę wchodzi więcej niż tysiąc kilometrów. Choć ten kraj nie należy do Unii Europejskiej, obejmują go przepisy dotyczące strefy Schengen. Oznacza to, że nad Jezioro Genewskie z naszego kraju można jeździć bez żadnych ograniczeń. To samo dotyczy podejmowanej tam pracy. Dlatego na stronach Polskich Przewozów można znaleźć sporo ofert na przewozy do Szwajcarii i w odwrotnym kierunku. Duży wybór kursów typu "door to door" i w klasycznym formacie przystankowym sprawia, że pojawiają się wśród nich ceny porównywalne do kursów do Niemiec. Świetne warunki podróży i optymalny czas jazdy sprawiają, że busy do Szwajcarii z opcją podania adresu z naszej ofert wybiera wielu pasażerów.

Dostępne busy Polska - Szwajcaria

Niestety obecnie nie mamy dostępnych przewoźników dla tego połączenia.
Jeśli jesteś przewoźnikiem i chciałbyś dodać ofertę swojego przewozu, kliknij tutaj.

Szukasz połączenia Polska - Szwajcaria?

Wyślij do nas zapytania, a postaramy się ZA DARMO znaleźć firmy, które mogą obsłużyć to połączenie.

  Busy do Szwajcarii z wybranych województw

  Jesteś przewoźnikiem? Chcesz aby Twoja firma wyświetlała się w naszej bazie?
  Dołącz do nas

  Dlaczego my?

  Busem do Szwajcarii – wygodnie i na czas

  Niezależnie od tego, czy dniem startu jest sobota, czy przejazdy odbywają się w piątek lub wtorek, sprzedaż biletów odbywa się telefonicznie. Coraz częściej jeździmy w tym kierunku z opcją podania adresu, dlatego kalkulacja ceny zależy od długości trasy, na której odbywa się przejazd. Przewóz osób do kraju Wilhelma Tella odbywa się przeważnie z podwyższonym standardem busa, jednak cena dzięki ilości połączeń wcale nie okazuje się taka wysoka. Busy do Szwajcarii z Polski codziennie dowożą pasażerów do celu. Ich podróż odbywa się z różnych powodów, jednak zawsze dojeżdżają wygodnie, na czas, z gwarancją satysfakcji.

  Z Polski do Szwajcarii do pracy i w odwiedziny

  Podobnie jak na trasie Polska Niemcy, w drogę do Szwajcarii wyruszamy w poszukiwaniu zatrudnienia. Oferty zarobków w tym alpejskim kraju należą najbardziej korzystnych w Europie, dlatego pracownicy z Polski podejmują trud dalekiej podróży ku wymarzonej pracy. Szwajcarzy doceniają specjalistów, dlatego najlepsze oferty pracy kontraktowej dotyczą inżynierów, lekarzy czy średniego personelu technicznego. Wbrew pozorom w wielu kantonach można znaleźć pracę sezonową, np. w winnicach czy sadach, lub w charakterze pomocy w gospodarstwach rolnych. 

  Szwajcaria słynie z alpejskich kurortów, świetnej czekolady i zegarków. Społeczeństwo woli tradycyjny model życia, więc da się tam zauważyć zamiłowanie do porządku i wysoki poziom bezpieczeństwa. Do tego stopnia, że każdy mężczyzna po odbyciu służby wojskowej trzyma w domu broń. To kraj wielojęzyczny, dlatego planując podróż z Polski do Szwajcarii, należy zorientować się, do którego kantonu się wybieramy. W Szwajcarii obowiązują cztery języki urzędowe – pod tym względem w różnych miejscach możemy się poczuć, jakbyśmy przyjechali do Francji, Włoch czy Niemiec.

  Pasażer wsiadający do busa w Szwajcarii
  Pasażer oczekujący na busa pod wskazany adres w Szwajcarii

  Przewozy do Szwajcarii pod wskazany adres

  Podróż busem na trasie Szwajcaria ‒ Polska lub w przeciwnym kierunku to zdecydowanie dobry pomysł. Większa część trasy prowadzi przez Niemcy, a autostrady po szwajcarskiej stronie nie ustępują im jakością. Wybór komfortowego pojazdu z bogatej oferty operatorów na Polskich Przewozach zapewnia pokonanie tej trasy w najlepszych warunkach i optymalnym czasie. Warto umówić się na przewóz z podaniem docelowego adresu – dzięki temu podróż nie wydłuży się o dojazd z planowanego przystanku. Dla osób wybierających busy do Szwajcarii przez terytorium Niemiec na naszym portalu mamy wiele opcji komfortowych usług transportu. 

  Busy Polska ‒ Szwajcaria z gwarancją dobrej ceny

  Ilość oferowanych połączeń zapewnia dużą częstotliwość wyjazdów. Nasze usługi – przewozy z Polski pozwalają na wyszukanie, zestawienie i wybór najlepszych rezerwacji. Komfortowe busy do Szwajcarii wyjeżdżają niemal codziennie – dla klienta oznacza to możliwość wpisania dowolnych dni tygodnia. Oferujemy możliwość wyszukania przewozu z najwyższą jakością usług – wybierz swój transport do Szwajcarii u przewoźnika gwarantującego komfort i bezpieczeństwo. Zapewniamy doświadczenie kierowców i wysoki standard busów z wygodnymi fotelami, klimatyzacją i przestronnym lukiem bagażowym. Busy Szwajcaria Polska znalezione na naszym portalu wożą również paczki i przesyłki, które kierowcy dostarczą pod wskazany adres. Jesteśmy otwarci na sugestie klientów, dlatego czekamy na informacje i kontakt przez telefon oraz e-mail.

  Autostrady w Szwajcarii

  Ostatnio na blogu

  Do szwajcarskich kantonów dotrzesz jednym z wygodnych busów
  2020-06-07
  Do szwajcarskich kantonów dotrzesz jednym z wygodnych busów Czy wiesz, […]
  CZYTAJ WIĘCEJ
  Busem do Szwajcarii –sposób na podróż w dalsze zakątki Europy
  2020-05-30
  Busem do Szwajcarii –sposób na podróż w dalsze zakątki Europy […]
  CZYTAJ WIĘCEJ

  Wszyscy przewoznicy w jednym miejscu

  Sprawdź już teraz wolne miejsca

  Wyszukaj busa