Busy Polska Anglia

Jeszcze do niedawna Wielka Brytana stanowiła główny kierunek emigracji zarobkowej Polaków. Transport z Anglii do Polski i w przeciwnym kierunku rozkładał się na komunikację lotniczą i lądową, ale po tym, jak w 2016 roku w referendum Brytyjczycy zdecydowali się na Brexit, coraz mniej Polaków rozważa osiedlenie się na stałe w Londynie lub innych miastach UK. Za to dużo częściej jeździmy do Anglii na krótsze lub dłuższe turnusy, przynajmniej do czasu, gdy rozstrzygnie się status pracowników z UE na Wyspach. Z tego powodu busy z Polski do Anglii coraz częściej wyjeżdżają z wielu miejscowości w kraju, wioząc klientów pod wskazany adres. Nie tylko do pracy - w Wielkiej Brytanii mieszka już ponad milion Polaków, więc codziennie ktoś pokonuje dystans na trasie Polska ‒ Anglia w drugą stronę, by odwiedzić bliskich lub przyjaciół.

Busy do Anglii. Konkurencyjna cena oraz większy komfort

Choć do Londynu, Southampton czy Manchesteru trzeba pokonać sporo kilometrów, coraz lepsza jakość usług przejazdu z Polski do Anglii sprawia, że pasażerowie szukają pasujących im połączeń, dostosowanych do ich czasowych potrzeb. Jeśli komuś potrzebne są busy z Polski do Anglii we wtorki lub w czwartki, bez trudu znajdzie odpowiednią ofertę w naszym portalu Polskie Przewozy. Nie chcemy przepłacać - obecnie usługi transportowe są już odpowiednie dla kieszeni każdej osoby pracującej w Anglii czy Szkocji. Tanie busy Polska ‒ Anglia przestały być jedyne hasłem reklamowym - powoli stają się rzeczywistą alternatywą dla połączeń lotniczych. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety, ale jeśli chodzi o przeciętny bus Polska ‒ Anglia, ceny przestają być powodem, dla którego wyjazdy do Anglii odbywają się wyłącznie z portów lotniczych.

Dostępne busy Polska - Anglia

Niestety obecnie nie mamy dostępnych przewoźników dla tego połączenia.
Jeśli jesteś przewoźnikiem i chciałbyś dodać ofertę swojego przewozu, kliknij tutaj.

Szukasz połączenia Polska - Anglia?

Wyślij do nas zapytania, a postaramy się ZA DARMO znaleźć firmy, które mogą obsłużyć to połączenie.

  Busy Polska Anglia z wybranych województw

  Popularne połączenia z Polski do Anglii

  Jesteś przewoźnikiem? Chcesz aby Twoja firma wyświetlała się w naszej bazie?
  Dołącz do nas

  Dlaczego my?

  A jednak bus. Anglia ‒ Polska to trasa, którą warto pokonać z ofertą Polskich Przewozów

  Przewozy do Anglii to opcja, którą warto sprawdzić i rozważyć. Najlepiej korzystając z portalu Polskie Przewozy, który wyszuka i wyświetli dostępne oferty na busy do Anglii w terminie, który Cię interesuje. Przewoz osob Anglia ‒ Polska stanowi coraz ciekawszą alternatywę dla innych metod transportu. Wprawdzie odległość wciąż jest taka sama, za to coraz ciekawsze propozycje na przewozy z Polski do Anglii zachęcają do wypróbowania nowych, komfortowych pojazdów. Dzięki podwyższonemu standardowi podróży busy Londyn ‒ Polska nie kojarzą się już z powolnym upływem czasu, ale z profesjonalną obsługą, wygodnymi miejscami i sprawnym pokonywaniem kilometrów po europejskich drogach. Przewóz osób do Anglii z dowozem pod wskazany adres nie powoduje także konieczności poszukiwania środków komunikacji od przystanku busa do miejsca dojazdu. Dzięki temu transport Polska ‒ Anglia zyskuje na zainteresowaniu, o czym świadczy wzrost liczby ofert na bus do Anglii. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty przewoźników na busy do Anglii. Cena okaże się konkurencyjna nawet w porównaniu do tanich linii lotniczych, zwłaszcza gdy nie mamy czasu ani możliwości skorzystania z promocji. Przewozy Anglia ‒ Polska to również okazja do dostarczenia swoim bliskim paczki lub dowolnej innej przesyłki.

  Transport do Anglii. Przewozy busami – coraz ciekawsza opcja dojazdu na Wyspy

  Milion osób nie może się mylić. Setki ofert pracy z lepszym wynagrodzeniem, a także dobre warunki życia uczyniły Anglię głównym skupiskiem Polaków za granicą. Jednak Brexit to wszystko zmienił, a przewozy Polska ‒ Anglia i w trasie powrotnej przybrały na sile. Jednak wciąż czeka tam naprawdę dużo ofert dla przybyszów z Polski. Nowa fala przybywa do pracy okresowej, najczęściej na sześciotygodniowe lub dwumiesięczne turnusy do pracy w przemyśle, transporcie, usługach i logistyce. Dzięki znajomości języka dużo częściej można tu znaleźć pracę w banku czy ubezpieczeniach, a średni personel medyczny lekarze nadal mogą liczyć na otwarte ramiona pracodawców. Latem wciąż zapraszają liczne farmy i producenci żywności – wówczas busy z Anglii do Polski pomagają w powrocie zadowolonych z zarobku osób.

  Jednak Anglia to nie tylko praca. Gra tu najlepsza liga piłkarska na świcie, więc przewóz osób do Anglii dotyczy także zorganizowanych grup kibiców – Święta Wojna The Reds – ManU to znakomity powód, by wybrać się na stadiony Premiership. Bus do Anglii z Polski to również świetna okazja, by poznać najważniejsze obiekty Londynu – Tower Bridge, Pałac Buckingham ze słynną zmianą warty, Westminster, Big Bena czy London Eye. Coraz częściej do Londynu, Oxfordu czy Bournemouth i innych rejonów Anglii busy wiozą uczestników kursów językowych, a co roku angielskie uczelnie rekrutują studentów wśród polskich maturzystów.

  Pałac w Anglii
  Obrazek przedstawiający budki telefoniczne w Anglii

  Sprawdź – to naprawdę tanie. Busy do Anglii w dobrej cenie za komfortowe przewozy

  Punkty docelowe, które osiąga autobus do Anglii , mogą być oddalone nawet od 20 godzin drogi. Na trasie Lublin – Leeds musisz pokonać ponad 2 tys. km, ale już z Gorzowa Wlkp. do Londynu będzie o tysiąc kilometrów mniej! Niezależnie od długości trasy, przewoz osób Polska ‒ Anglia odbywa się w nieodmiennie komfortowych warunkach. Większość operatorów, którzy oferują swoje usługi transportowe na stronach Polskich Przewozów, regularnie wymienia i serwisuje soje pojazdy, nie zapominając o klimatyzacji ogumieniu. Wygodne i bezpieczne busy do Londynu, Warszawy i setek miejscowości w obu krajach to gwarancja sprawnego i komfortowego transportu. Dzięki formule przewozu od drzwi do drzwi (door to door) możesz rozpocząć swój przejazd w dowolnym punkcie, oszczędzając czas i dobre samopoczucie. Dokonaj rezerwacji biletu przez telefon, wybierz dokładny cel podróży i przekonaj się, jakie warunki dojazdu spod twojego adresu oferują nasze busy. Organizujemy podróż dla pasażerów z każdego województwa do wszystkich hrabstw w Anglii – bezpieczną w obie strony.

  Punktualnie, wygodnie, niedrogo. Twój bus Polska-Anglia już czeka na naszym portalu

  Kilka ważnych powodów, dla których warto zdecydować się na usługi transportowe, które świadczy każdy nasz przewoznik. Polska ‒ Anglia to kierunek wymagający, jednak coraz więcej klientów decyduje się na skorzystanie z oferty na busy. Polska to lider na europejskich drogach, jeśli chodzi o transport – dotyczy to również mobilnych i bezpiecznych busów, które mogą obsłużyć nie tylko przewóz osób Polska ‒ Anglia, ale także przeprowadzki czy dostarczanie paczek. Dzięki ożywieniu na trasach przewozy do Anglii wypadają korzystnie nawet w stosunku do ofert tanich linii lotniczych. Busy Anglia ‒ Polska sprawdzają się zwłaszcza wtedy, gdy wypadnie nieplanowany przyjazd. Wówczas z dnia na dzień, niezależnie od tego, czy jest poniedziałek, czy czwartek, przy pomocy portalu Polskie Przewozy masz duże szanse znaleźć swój bilet na podróż busem. Z naszą wyszukiwarką znajdziesz miejsce w jakiej chcesz opcji czasowej i cenowej. Przewozy do Anglii wymagają, by rezerwacja została dokonana indywidualnie, ponieważ świadczymy wyszukanie ofert na usługi transportowe w formatach przystankowych i door to door, w których ceny biletów są zależne od kilometrów pokonanych przez busa z Polski. Mamy w zanadrzu busy do Anglii na każdą kieszeń, gwarantujące bezpieczeństwo i wysoki standard podróży.

  Pasażer oczekujący na autokar w Anglii

  Ostatnio na blogu

  Busy do Anglii wciąż wyruszają w trasę
  2020-06-05
  Busy do Anglii wciąż wyruszają w trasę Po zatwierdzeniu brexitu […]
  CZYTAJ WIĘCEJ
  Podróżuj do Anglii – wygodne busy czekają
  2020-06-01
  Podróżuj do Anglii – wygodne busy czekają Ten kraj jednocześnie […]
  CZYTAJ WIĘCEJ
  Do Anglii na zarobek – wciąż warto. Wybierz się tam komfortowym busem.
  2020-09-21
  Mimo Brexitu opcja pracy na Wyspach nadal budzi spore zainteresowanie. […]
  CZYTAJ WIĘCEJ

  Wszyscy przewoznicy w jednym miejscu

  Sprawdź już teraz wolne miejsca

  Wyszukaj busa