Busy Polska Niemcy

Busy do Niemiec ‒ codziennie z gwarancją jakości usług

Republika Federalna Niemiec tradycyjnie przyciąga wiele osób poszukujących zatrudnienia. Na terenie kraju z największą gospodarką w Europie wciąż na chętnych czekają atrakcyjne propozycje pracy. Coraz częściej Polacy we wszystkich niemieckich landach wybierają zajęcia sezonowe lub okresowe. Bliskość miejsc docelowych i regularne, komfortowe przewozy busami do Niemiec dają możliwość wyboru. Poza tym wielu naszych pasażerów odwiedza swoich bliskich, którzy zamieszkali za Odrą na stałe. Busy Polska ‒ Niemcy codziennie przewożą ludzi z różnych stron naszego kraju w odwiedziny do znajomych i krewnych w niemieckich landach. Niektóre osoby interesują przejazdy do miast w Niemczech, które przyciągają atrakcjami turystycznymi, ofertą handlową bądź wielkimi wydarzeniami sportowymi. Kursy z Niemiec do Polski z kolei obsługują klientów, którzy wracają do kraju po kilku tygodniowym turnusie z Hesji, Westfalii czy Badenii-Wittembergii. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcieliby w dogodnym dla siebie terminie wybrać się busem z Polski do Niemiec lub w odwrotnym kierunku. W portalu Polskie Przewozy wyszukacie Państwo wygodne i komfortowe busy do Niemiec. Cena podróży i oferowany standard zaskoczą pozytywnie wiele osób - zarówno udających się do rodziny w Dortmundzie, Frankfurcie nad Menem czy Hamburgu, jak i podejmujących pracę w Jenie, Getyndze czy Kolonii. Swoją podróż z Niemiec do Polski warto zacząć od Polskich Przewozów, podając informacje o miejscu rozpoczęcia trasy i jej celu z dokładną datą oraz sugerowaną porą dnia. W rezultacie pojawią się dostępni przewoźnicy (Polska ‒ Niemcy to kierunek obsługiwany przez wiele podmiotów), oferujący przejazdy w formacie door to door oraz systemie

Dostępne busy Polska - Niemcy

PrimaBus24
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
ZADZWOŃ: +48 882 013 997
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
WtPtSo
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
ŚrSoNd
poEuropie.pl
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
ZADZWOŃ: +48 666 66 10 20
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
RKTRANS Krzysztof Rosiński
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
ZADZWOŃ: +48 667 006 230
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
Lewandowski Transport & Spedycja
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
ZADZWOŃ: +48 730 997 323
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
Kormoran Bus
Belgia, Dania, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
zabieram zwierzęta
dla niepełnosprawnych
ZADZWOŃ: +48 500 510 004
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
Tomiline
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
zabieram zwierzęta
ZADZWOŃ: +48 531 982 982
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
WtCzPtSo
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
ŚrPtSoNd

Busy Polska Niemcy z wybranych województw

Popularne połączenia z Polski do Niemiec

Jesteś przewoźnikiem? Chcesz aby Twoja firma wyświetlała się w naszej bazie?
Dołącz do nas

Dlaczego my?

Przewozy z Polski do Niemiec. Zaplanuj swoją drogę na portalu z wieloma ofertami

Niemieckie landy oferują wiele możliwości pracy i rozrywki. Jedziesz do pracy przy zbiorach truskawek w Turyngii? A może wybierasz się na zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Willingen w Hesji? Niezależnie od celów, w jakich odbywasz swoją podróż, nasze busy do Niemiec uczynią ją jeszcze przyjemniejszą. Wybrane przez Ciebie połączenia na dowolnej trasie zazwyczaj realizują doświadczeni kierowcy, znający europejskie drogi jak własną kieszeń. Podczas jazdy przekonasz się, że codzienne prowadzenie pojazdu z pasażerami na trasie z Polski do Niemiec i z powrotem wpływa na najwyższą jakość usług. Bezpieczne przewozy w systemie door to door w rewelacyjnej cenie sprawdzą się, gdy po raz pierwszy wyruszasz w trasę – nie musisz martwić się o dodatkowy przejazd do umówionego miejsca. Zapraszamy do skorzystania z naszych stron, na których wszystkie busy do Niemiec znajdziesz w jednym miejscu. 

Po co jeździmy do Niemiec? Najczęściej wybierane branże to…

Niemcy znajdują się na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o zatrudnienie polskich obywateli poza krajem. Po pięciu latach od okresu przejściowego niemiecki rynek pracy został otwarty dla Polaków, którzy błyskawicznie pojawili się w wielu branżach na terenie Niemiec. Dziś wciąż nasze busy wiozą chętnych do pracy – zarobki u naszych zachodnich sąsiadów w przypadku niektórych specjalizacji mogą wynieść nawet czterokrotność polskiej pensji. Jednak bliskość rodzinnych stron sprawia, że często przekraczamy granicę i pozostajemy u sąsiadów tylko na określony czas. Dzięki temu przewóz osób Niemcy ‒ Polska odbywa się regularnie. Agencje pośrednictwa pracy zachęcają do skorzystania z jednej z wielu ofert zatrudnienia na okres od miesiąca do dwóch np. dla opiekunek osób w podeszłym wieku lub ekip remontowo-budowlanych. Celem podroży często bywa także praca w logistyce. Do tego ostatniego rodzaju zarobkowania nie potrzeba kwalifikacji, podobnie jak do pracy na liniach produkcyjnych lub montażowych. Niemcy chętnie zatrudniają Polaków ze względu na zaangażowanie i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków. Przewozy Polskie umożliwiają im szybkie znalezienie niedrogiego i wygodnego środka transportu za Odrę. Niezależnie od regionu Niemiec i miejsca rozpoczęcia podróży w dowolnym z polskich województw na naszej stronie zawsze wyświetli się opcja przejazdu, którą zaoferuje współpracujący z nami przewoźnik. Polska ‒ Niemcy to najczęściej wybierana trasa w naszym portalu.

Obrazek przedstawiający bramę brandenburską w Niemczech
Obrazek przedstawiający panoramę miasta w Niemczech

Nie tylko praca. Busy do Niemiec wożą również turystów i kibiców

Jednak coraz więcej spośród podróżujących wybiera przewozy do Niemiec w celach innych niż zarobkowe. To ciekawy kraj z wieloma atrakcjami, który sprawia, że busy Niemcy ‒ Polska kursują z jeszcze większą częstotliwością. Dzięki najbardziej rozwiniętej w Europie sieci autostrad firmy transportowe oferujące przewozy Polska ‒ Niemcy docierają do każdego zakątka tego kraju w bardzo dobrym tempie. Jako przodujący kraj UE posiada również ogromną ofertę turystyczną i rekreacyjną. Największe na świecie Targi Lipskie czy Oktoberfest w Bawarii to wydarzenia ściągające uczestników z różnych stron. 

Kibice z Polski często decydują się na udział w wydarzeniach sportowych. Niektóre mecze, np. spotkania Bayernu Monachium w Bundeslidze, finał Pucharu Niemiec, rozgrywany w Berlinie 1 maja czy derby Zagłębia Ruhry Borussia – Schalke, zapełniają niejeden bus wyruszający znad Wisły. Mecz biało-czerwonych z reprezentacją Niemiec we Frankfurcie w 2015, obejrzało na żywo ponad 10 tys. kibiców, którzy przybyli z Polski. Z kolei Berlin, choć odległy od naszej zachodniej granicy zaledwie o 60 km, to kierunek częściej wybierany ze względu na zabytki i ofertę rozrywkową niż jako miejsce pracy, co potwierdzają liczni przewoźnicy. Niemcy (Polska to dla nich też atrakcyjny kierunek) przy podróży nad Wisłę częściej stawiają na własne samochody i wyjazdy zorganizowane. Polacy częściej niż sąsiedzi wybierają przewozy do Niemiec środkami transportu zbiorowego. Najczęściej jest to regularnie kursujący bus Polska ‒ Niemcy.

Ile kosztuje bus do Niemiec? Tanie busy do Niemiec wygodnie i w dopasowanym terminie

Polskie Przewozy oferują zaawansowaną wyszukiwarkę połączeń, w której znajdziesz swój bus Niemcy ‒ Polska. Codziennie w naszym katalogu pojawiają się połączenia do miasta lub regionu Niemiec, które właśnie zamierzasz odwiedzić. Niezależnie od celu podróży zawiezie Cię tam jeden z przestronnych, wygodnych pojazdów ze sprawdzoną klimatyzacją. Podajemy namiary na sprawdzonych przewoźników, znających się na organizacji docelowych przejazdów. Wielu z nich oferuje odbiór pasażerów z podanej lokalizacji i transport pod wskazany adres na terenie Niemiec. Oprócz formuły door to door na naszych stronach znajdziesz również klasyczne połączenia przystankowe, w których podaje się miejsce i czas rozpoczęcia podróży. W większości przypadków potrzebne będzie zasięgniecie informacji, które umożliwi podany numer telefonu, i rezerwacja miejsca w konkretnym pojeździe. Zamawianie busów z odbiorem pasażera spod własnych drzwi wymaga przedstawienia indywidualnej oferty, jednak w przypadku firm z doświadczeniem ilość obsługiwanych połączeń sprawia, że ich ceny wcale nie są wysokie.

Piłkarze w Niemczech

Ostatnio na blogu

Praca i życie w Niemczech. Znajdź odpowiednią dla siebie ofertę
2020-09-22
Czy wiesz, że praca w Niemczech oznacza wiele udogodnień dla […]
CZYTAJ WIĘCEJ
Busem za Odrę – najlepszy pomysł na bliższą i dalszą trasę
2020-05-30
Busem za Odrę – najlepszy pomysł na bliższą i dalszą […]
CZYTAJ WIĘCEJ
Bus do Niemiec – podróżuj taniej i z wygodami za zachodnią granicę
2020-06-02
Bus do Niemiec – podróżuj taniej i z wygodami za […]
CZYTAJ WIĘCEJ

Wszyscy przewoznicy w jednym miejscu

Sprawdź już teraz wolne miejsca

Wyszukaj busa