Busem za Odrę – najlepszy pomysł na bliższą i dalszą trasę

2020-05-30

Busem za Odrę – najlepszy pomysł na bliższą i dalszą trasę

Podróż do Niemiec może być jeszcze bardziej komfortowa i dopasowana do Twojej trasy. Zamiast wybierać długie godziny za własnym kółkiem lub kurs autobusem lepiej zdecyduj się na busy do Niemiec – niezawodny i coraz lepiej zorganizowany środek transportu za naszą zachodnią granicę. Niezależnie od tego, czy jedziesz tam do pracy, czy w długo wyczekiwane odwiedziny, nowe rozwiązania stosowane przez operatorów świadczących przewozy do Niemiec busem sprawią, że Twoja podróż upłynie pod znakiem komfortu.

Wygodny sposób na przejazd – niedrogi bus do Niemiec

To europejski kierunek zdecydowanie najczęściej wybierany przez mieszkańców wszystkich naszych województw. Busy do Niemiec codziennie startują z wielu większych i mniejszych miejscowości. Śląsk, pomorskie, podkarpackie – wszędzie tam rośnie nie tylko ilość połączeń, ale także standardy podróży. W rezultacie możemy wsiąść do specjalnie przygotowanej kabiny pasażerskiej z wygodniejszymi fotelami i zwiększoną przestrzenią na nogi. Doskonale utrzymane wnętrze, sprawna klimatyzacja – w takich warunkach możemy dotrzeć pod wskazany adres zamiast wysiadać na autokarowym przystanku.

Busy Polska – Niemcy. Dojedziesz pod wskazany adres

Tanie przewozy do Niemiec są jednocześnie najciekawszą opcją podróży. Zdecydowanie wygodniejsze, w cenie nie wyższej niż za przejazd autobusem mogą niczym taksówka wysadzić Cię pod wskazanym adresem w Bawarii, Zagłębiu Ruhry czy Hesji! Busy do Niemiec kursują również w formacie door to door, z odbiorem i dowozem pasażera pod wskazany adres. Mimo wspólnej granicy podróż ze wschodu Polski na zachód Niemiec trwa nawet kilkanaście godzin – warto zadbać, by upłynęła w przyjemnej atmosferze i zakończyła się dokładnie u celu.

Busy do Niemiec – do pracy, w odwiedziny, dla rozrywki

Charakterystyczne pejzaże z farmami wiatrowymi, doskonała sieć dróg i ekscytujące mecze Bundesligi – z tym mogą się kojarzyć Niemcy. Mieszka tu dziś wielu Polaków, kolejni wybierają zatrudnienie sezonowe przy zbiorach, opiece nad seniorami czy w branży budowlanej. Jeszcze inni podróżują do Niemiec w odwiedziny do krewnych i znajomych. Po słynnych niemieckich autostradach codziennie kursują setki busów, rozwożących naszych rodaków do wszystkich szesnastu landów. Wypróbuj jeden z nich i bezpiecznie przemierz swój szlak w Niemczech.

Wszyscy przewoznicy w jednym miejscu

Sprawdź już teraz wolne miejsca

Wyszukaj busa