Do szwajcarskich kantonów dotrzesz jednym z wygodnych busów

2020-06-07

Do szwajcarskich kantonów dotrzesz jednym z wygodnych busów

Czy wiesz, że istnieje taki kraj, w którym parlamentarzyści pracują za darmo, a diety pobierają jedynie podczas plenarnych posiedzeń cztery razy w roku? Wszystko dlatego, że każdy z 26 szwajcarskich kantonów większość praw stanowi we własnym zakresie. Wygodne busy do Szwajcarii pomogą Ci dotrzeć tam bez obaw o dobre samopoczucie, nawet jeśli będziesz musiał pokonać 1500 kilometrów. Wybierz własną drogę do podnóża Alp i w górskie rejony kraju Helwetów, niezależnie, czy wybierasz się tam do pracy, w odwiedziny czy w celach turystycznych.

Kierunek Szwajcaria – do pracy, na studia, w odwiedziny

Szwajcaria oferuje sporo ofert pracy w ciekawych branżach. Oprócz kontraktów dla specjalistów w zakresie inżynierii, IT czy farmacji są to również dobrze płatne prace przy zborach owoców, logistyce czy opiece nad seniorami. Przy wyborze najlepszych ofert i miejsc warto pamiętać, że poszczególne kantony mogą różnić się diametralne, jeśli chodzi o wysokość opodatkowania. Na przykład w kantonie Uri są one o 37 proc. wyższe niż średnia dla całego kraju, zaś w kantonie Zug o 50 proc… niższe.

Komfortowe busy w kierunku szwajcarskim

Takich dylematów nie będziesz mieć przy wyborze jednego z wygodnych busów do Szwajcarii, który rozpocznie podróż w Twoim województwie. Obsługujący ten kierunek przewoźnicy dbają o komfort podróży – powiększoną przestrzeń na nogi, przestronny luk bagażowy, wytłumioną i dobrze klimatyzowaną kabinę pasażerską. Przewozy do Szwajcarii realizują doświadczeni kierowcy, którzy sprawnie pokonają odległość do każdego z kantonów. Ostatni odcinek podróży spędzisz podziwiając niesamowite widoki w tym alpejskim kraju.

Bus do Szwajcarii d2d – optymalny sposób na podróż w nowe miejsce

Najlepiej wybrać ofertę na busy do Szwajcarii door to door, do których można wsiąść w dowolnej miejscowości w województwie podlaskim, lubelskim czy świętokrzyskim. Koniec trasy nie zastanie Cię wówczas w dużym mieście czy na stacji paliw przy autostradzie – rezerwujesz przejazd z dowozem pod wskazany adres w kraju docelowym. Dzięki temu dotrzesz do miejsca przeznaczenia na czas i bez obaw o poszukiwanie dodatkowych środków transportu.

Sprawdź przykładowe połączenia z Polski do Szwajcarii:

Wszyscy przewoznicy w jednym miejscu

Sprawdź już teraz wolne miejsca

Wyszukaj busa