Malowniczy kraj na wyciągnięcie ręki

busy do Danii
2020-05-30

Malowniczy kraj na wyciągnięcie ręki

Dania stała się atrakcyjnym kierunkiem podróży dla Polaków nie tylko ze względu na swoje położenie. To prawie nasz sąsiad, a z Pomorza Zachodniego nad duńskie cieśniny jedzie się krócej niż w Bieszczady. Przejazd nad Sund, Wielki Bełt czy Skagerrak to również niezapomniane przeżycie krajoznawcze. Jednak głównym powodem, dla którego najpopularniejszym nieprzerwanie jeżdżą busy do Danii z Polski, jest otwarty rynek pracy, jeden z najbardziej przyjazny dla pracowników w całej Unii Europejskiej.

Dwa morza, promy i mosty. Bus do Danii dotrze w najdalsze zakątki

Piękna Kopenhaga na wyspie Zelandia jest połączona ze szwedzkim Malmoe stałym mostem. Takich przepraw jest więcej, a tam gdzie ich nie ma, regularnie kursują promy. Niezależnie, czy dojazd do tego skandynawskiego kraju odbywa się lądem od strony Niemiec, czy promem ze Świnoujścia, busy do Danii kursują regularnie i niezawodnie, często świadcząc usługi o bardzo wysokim poziomie komfortu. Korzystają z nich zarówno osoby, które osiedliły się tam na stałe, jak i te, które regularnie korzystają z ofert pracy sezonowej.

Nie tylko zachodniopomorskie. Busy do Danii z Krakowa czy Lublina to też częsty widok

Nawet z najdalszych zakątków Polski w sezonie i nie tylko przewozy do Dani wybiera coraz więcej osób. Przemieszczając się do Odense, Aarhus czy Aalborga, podejmują nieodmiennie tę samą decyzję – komfortowy bus zamiast rejsowego autobusu czy podróży samolotem. Dlaczego? Względnie krótki dystans, doświadczeni kierowcy i coraz wygodniejsze środki transportu, regularnie odświeżane, z wydajną klimatyzacją i wyposażeniem kabiny pasażerskiej, są najlepszą odpowiedzią na to pytanie.

Szybko, sprawnie i wygodnie. Busy do Danii bez słabszych punktów

Docenisz swój transport do Danii tym bardziej, gdy twoja trasa wiedzie nieco dalej od głównych szlaków komunikacyjnych. Do każdego z mniejszych miast, takich jak choćby Vallensbæk, Birkerød czy Nørresundby, dojedziesz równie pewnie jak do Kopenhagi – za sprawą usługi dowozu pod wskazany adres w kraju docelowym. Coraz częściej busy do Danii door to door zapewniają przyjazd pod właściwe drzwi, dzięki czemu wysiądziesz wprost pod podanym przez siebie adresem, nawet oddalonym od głównych skandynawskich szlaków.

Wszyscy przewoznicy w jednym miejscu

Sprawdź już teraz wolne miejsca

Wyszukaj busa