Bus do Danii. Wybierz się taniej i wygodniej w kierunku północno-zachodnim

2020-06-03

Bus do Danii. Wybierz się taniej i wygodniej w kierunku północno-zachodnim

Coraz więcej Polaków decyduje się na przewozy do Danii przy pomocy wygodnego środka transportu. Komfortowo wyposażony, niezawodny i tani bus, na niedalekich trasach jest wprost niezastąpionym sposobem dotarcia do miejsca przeznaczenia. Ze Szczecina do Kopenhagi drogą lądową jest niemal dwa razy bliżej niż do Białegostoku, nie mówiąc o jeszcze krótszej trasie z przeprawą promową ze Świnoujścia. Dlatego do pracy, w odwiedziny, w celach turystycznych – nad duńskie cieśniny warto wybrać się takim pojazdem.

Czego spodziewać się po Danii? Wybierz się tam wygodnym busem i sprawdź!

Duńskie pejzaże nadal czekają na odkrycie przez gości. Nawet jeśli najczęściej wyjeżdżamy w poszukiwaniu zatrudnienia, nie jest obojętne, w jakim miejscu będziemy żyć przez kilka tygodni czy miesięcy. Na wschodzie Danii, nad Bałtykiem, krajobraz różni się od tego po drugiej stronie półwyspu z dostępem do Morza Północnego. Niezależnie od lokalizacji, skandynawskie klimaty zawsze dostarczą przybyszom niezapomnianych wrażeń. Ważne, by dotrzeć tam sprawnie i w przyjemnych warunkach – busy z Danii do Polski i w odwrotnym kierunku mogą zapewnić to swoim pasażerom.

Wygoda, czas, komfort podróży. Busy do Danii zapewniają więcej

Busy do Danii wyruszają teraz nawet z oddalonych województw. Dowożą pracowników i turystów nie tylko do metropolitalnej Kopenhagi czy większych miast portowych i przemysłowych, jak Esbjerg, Charlottenlund czy Odense. Dzięki kameralnemu wnętrzu kabiny pasażerskiej i dopasowaniu przejazdu do potrzeb i oczekiwań mniejszej grupy pasażerów mają zdecydowaną przewagę nad rejsowymi autobusami. Z kolei podróż samolotem oznacza konieczność dojazdu na lotnisko i transferu do miejsca docelowego w Danii, nie wspominając o oczekiwaniu na odlot.

Busy do Danii – dlaczego warto zdecydować się na taki wariant?

Wszyscy, którzy wybierają się nieco dalej od głównych tras, na przykład na jedną z 76 zamieszkałych wysp, docenią busy do Danii door to door – takiej usługi nie zapewni żaden autobus. Nawet jeśli będzie to wyspa Hjortø, którą zamieszkuje jedynie 6 osób. Albo 75 pozostałych zamieszkanych wysp (z 443, które należą do ojczyzny Andersena). Znajdź wygodny, komfortowo wyposażony bus, który zagwarantuje dowóz pod wskazany adres, bez konieczności organizowania sobie dodatkowego transportu z kursowego przystanku.

Sprawdź przykładowe połączenia do Danii

Wszyscy przewoznicy w jednym miejscu

Sprawdź już teraz wolne miejsca

Wyszukaj busa