Busy do Holandii Koszalin

Optymalna lista kursów z Koszalina do Holandii znajduje się do Twojej dyspozycji w jednym miejscu za sprawą wyszukiwarki w serwisie iPrzewozy.pl. Nierzadko w kurs na trasie Koszalin-Holandia będzie się wliczał na dojazd pod podany adres w miejscu przeznaczenia dzięki ofercie d2d. Zależnie od liczby kilometrów łącznie z dowiezieniem na miejsce nie zapłacisz dużo, tym bardziej w stosunku do jakości podróży. Zapytaj przewoźnika o szczegóły przejazdu do miejsca docelowego.

Dostępne busy Koszalin - Busy do Holandii

Lewandowski Transport & Spedycja
Belgia, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
ZADZWOŃ: +48 730 997 323
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
Kormoran Bus
Belgia, Dania, Holandia, Niemcy,
zabieram paczki
zabieram zwierzęta
dla niepełnosprawnych
ZADZWOŃ: +48 500 510 004
DNI WYJAZDÓW Z POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
DNI POWROTÓW DO POLSKI:
PnWtŚrCzPtSoNd
Jesteś przewoźnikiem? Chcesz aby Twoja firma wyświetlała się w naszej bazie?
Dołącz do nas

Inne połączenia z Koszalin

Z Holandią tereny bliskie Koszalinowi łączy nadmorski pejzaż i niedaleka obecność latarni morskich. W linii prostej do zachodniego przylądka Niderlandów z Koszalina mamy 599 km, a droga przez północne Niemcy może zająć mniej niż 10 godzin. Dlatego wiele osób decyduje się na podróż do Holandii – najczęściej do pracy, ale także w celach turystycznych czy w odwiedziny u bliskich. Warto więc zastanowić się, jaki środek transportu zagwarantuje sprawny i niezbyt męczący dojazd do Amsterdamu czy Eindhoven.

Przejazdy do Holandii z Koszalina – znajdź wygodny bus z opcją D2D

W komfortowo wyposażonym busie znajdziesz optymalne warunki do podróżowania za granicę. Z powiększoną ilością miejsca na nogi, zintegrowaną z siedzeniem ładowarką do urządzeń mobilnych i dobrze izolowanym wnętrzem Twój przewóz do Holandii z Koszalina okaże się całkiem przyjemnym doświadczeniem. Skorzystaj także z ciekawej oferty przewozu spod umówionego adresu do dowolnego miejsca w Holandii. Oczywiście pod warunkiem, że leży ono niedaleko planowanej trasy – tak działają bardzo wygodne przewozy door to door

Ostatnio na blogu

Wszyscy przewoznicy w jednym miejscu

Sprawdź już teraz wolne miejsca

Wyszukaj busa