Busem do Holandii. Wybierz się taniej i wygodniej w kierunku północno-zachodnim

2020-06-08

Jej terytorium jest 7,5 razy mniejsze od obszaru Polski, a jeśli chodzi o ludność, w ojczyźnie Rembrandta meszka tylu ludzi, ilu liczą województwa mazowieckie, śląskie, wielkopolskie i małopolskie. Coraz częściej doceniamy walory Holandii i wybieramy się tam, by się uczyć, zwiedzać, poszukiwać rozrywki. Najlepiej, jeśli w podróż wybierzemy się komfortowym busem, dzięki któremu podróż wprost do miejsca przeznaczenia upłynie w przyjemnych okolicznościach.

Co czeka na Ciebie w Holandii? Na pewno najwygodniej dotrzesz tam busem!

Holenderskich pejzaży nie da się pomylić z niczym innym. Niziny i wybrzeża Morza Północnego, setki kilometrów kanałów i wszechobecne wiatraki komponują wyjątkowy krajobraz Niderlandów. Nawet jeśli wyjeżdżasz do kraju tulipanów w poszukiwaniu lepszych zarobków, możesz trafić zarówno do największych miast, takich jak Amsterdam, Rotterdam czy Eindhoven, ale także mniejszych miejscowości z ciekawym klimatem, jak np. Meppel, Nijkerk czy Harderwijk. Niezależnie od tego, dokąd i po co zmierzasz, zawiezie Cię tam nowoczesny bus z wygodami.

Busy do Holandii

Wygoda, czas, komfort podróży. Busy do Danii zapewniają więcej

Busy do Holandii startują teraz z najdalszych województw, pokonując nawet ponad 1000 województw. Dzięki specjalnie urządzonemu wnętrzu kabiny pasażerskiej niejeden bus do Holandii zapewnia zdecydowanie przyjemniejsze warunki podróży niż rejsowy autobus. Organizacja podróży i sprawne tempo przejazdu sprawiają, że przy dużo niższej cenie czas spędzony w busie jest taki sam jak przelot samolotem, jeśli doliczymy dotarcie na lotnisko, odprawę i transfer z portu lotniczego na miejscu.

Busy do Holandii – dlaczego warto zdecydować się na taki wariant?

Dlatego warto docenić najlepszą opcję – busy do Holandii door to door. Dzięki tej usłudze można liczyć dojazd klimatyzowanym busem, wyposażonym w wiele udogodnień dla pasażerów, prosto pod wskazany adres. To istotne zwłaszcza dla osób, które po raz pierwszy zmierzają do pracy w tym kraju. Żaden kurs autobusem nie zagwarantuje takiego dowozu, zwłaszcza gdy zatrudnienie czeka z dala od głównych szlaków.

Sprawdź popularne połączenia:

Wszyscy przewoznicy w jednym miejscu

Sprawdź już teraz wolne miejsca

Wyszukaj busa