Bus Polska Holandia – od czego uzależniona jest cena?

2020-06-02

Obecne na rynku możemy spotkać tysiące firm oferujące regularny lub okazjonalny przewóz osób z Polski do Holandii. Wiele firm posiada flotę o zróżnicowanym standardzie, dlatego warto znaleźć odpowiednią proporcję ceny do jakości przewozu. Na naszym portalu iPrzewozy znajdziesz oferty busów do Holandii i możesz dokładnie zweryfikować i porównać cennik przewoźników.

Na co wpływ ma cena busa do Holandii?

Cena uzależniona jest od wielu czynników wpływających na cenę ostateczną. W ostatnim czasie w dobie COVID-19 ceny busów są 2-3 krotnie wyższe z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w busach. Wpływ na cenę busa do Holandii ma między innymi:

  • ilość miejsc w busie dla pasażerów (im więcej – tym teoretycznie taniej)
  • program rabatowy, lojalnościowy (wiele firm oferuje rabaty na bilety powrotne)
  • ilość kierowców w każdym busie (1 lub 2)
  • dojazd na przystanek lub pod wskazany adres (zbaczanie z trasy)
  • flota firmy (ilość busów, którymi dysponuje firma)

Warto także wspomnieć, że firmy optymalizują koszty przewozów i oferują dla pasażerów przesiadki na granicy do zaprzyjaźnionych firm, których busy jadą bezpośrednio w dany region np. Niemiec. Jest to korzystne rozwiązanie, ponieważ podróż busem nie trwa 5 godzin więcej.

Ile kosztuje bus do Holandii?

Aby dokładnie podać średnią kosztów busa do Holandii musimy wziąć pod uwagę lokalizację w Polsce i miejsce w Holandii, przykładowo:

Połączenie:

Warto porównać oferty przewoźników, ceny niektórych przewoźników mogą odbiegać mocno od cen rynkowych. Cena w branży przewozowej – nie jest wyznacznikiem poziomu obsługi i komfortu w busie. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat każdej firmy przewozowej, oraz zdjęciami busów na stronie iPrzewozy lub bezpośrednio na witrynach przewoźnika.

Wszyscy przewoznicy w jednym miejscu

Sprawdź już teraz wolne miejsca

Wyszukaj busa